Miejsca pracy

    Kierowca CE - Kalisz, Polska - Green Basket Sp. z o. o.

    Green Basket Sp. z o. o.
    Green Basket Sp. z o. o. Kalisz, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Transport / Logistyka
    Opis

    Oferujemy:

    Umowę o pracę - bezpośrednio z firmą Green Basket

    Przyjazną atmosferę - możliwość uczestniczenia w spotkaniach integracyjnych

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Szkolenie wdrażające do pracy - szkolenie stanowiskowe przez doświadczonych pracowników oraz wewnętrzne szkolenia z kompetencji miękkich

    Pakiet socjalny - Karta MultiSport, paczki wielkanocne, premie bożonarodzeniowe, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników, zniżki pracownicze na asortyment

    Nasze oczekiwania:

    Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Prawo jazdy kat. C+E

    Karta kierowcy

    Wykształcenie min. zawodowe

    Dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

    Odpowiedzialność i motywację do pracy

    Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowy atutem

    Twój zakres obowiązków:

    Wykonywanie dostaw wraz z załadunkiem i rozładunkiem

    Rozwożenie towarów na terenie Kalisz-Grójec-Szczecin-Kalisz

    Dbanie o stan techniczny i czystość floty

  • PPHU Specjał Sp. z o.o.

    Kierowca kat. C

    3 dni temu

    PPHU Specjał Sp. z o.o. Kalisz, Polska

    GRUPA KAPITAŁOWA 'SPECJAŁ' · Ogólnopolski dystrybutor artykułów spożywczych wiodących producentów krajowych i zagranicznych zatrudni na stanowisko: · KIEROWCA KAT. C · Kierowca kat. C Miejsce pracy: Kalisz · Kierowcy Kat. C w Naszej Firmie: · dystrybuują artykuły spożywcze zgo ...