Specjalista ds. bezpieczeństwa informacji - Rybnik, Polska - ECOL Sp. z o.o.

    ECOL Sp. z o.o.
    ECOL Sp. z o.o. Rybnik, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Technologia / Internet
    Opis

    Zakres obowiązków

    Nadzór nad funkcjonowaniem procesów nadawania uprawnień, zarządzania bezpieczeństwem informacji i zarządzania ryzykiem oraz monitorowanie ich skuteczności w oparciu o wymagania dyrektywy NIS2.

    Zarządzanie utrzymaniem dokumentacji dotyczącej uprawnień w systemach informatycznych, w tym jej opracowywanie i analiza zagrożeń.

    Ocena projektów i rozwiązań informatycznych, oraz nowych rozwiązań technologicznych, pod kątem zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.

    Planowanie i zarządzanie programem audytu obszarów uprawnień w zakresie procesów informatycznych i bezpieczeństwa informacji.

    Proponowanie najlepszych rozwiązań związanych z bezpieczeństwem informacji w oparciu o standardy bezpieczeństwa, w tym dyrektywę NIS2, normy ISO 27001, regulacje prawne i normy w zakresie bezpieczeństwa.

    Analiza naruszeń ochrony danych osobowych.

    Nasze wymagania

    Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

    Umiejętności analityczne i organizacyjne.

    Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów.

    Doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz w ochronie danych osobowych.

    Umiejętność pracy w zespole.

    Mile widziane

    Znajomość tematyki RODO, NIS2, ISO 27001.

    Znajomość procesów biznesowych w obszarze uprawnień.

    To oferujemy

    Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

    Premie i nagrody.

    Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego.

    Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie.

    Prywatną opiekę medyczną realizowaną przez PZU obejmującą m.in. korzystanie z profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych, szczepień przeciwko grypie sezonowej, wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.

    Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego.

    Kartę MultiSport.

    Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia.

    Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży.

  • Ecol Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Rybnik, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Responsibilities : Nadzór nad funkcjonowaniem procesów nadawania uprawnień, zarządzania bezpieczeństwem informacji i zarządzania ryzykiem oraz monitorowanie ich skuteczności w oparciu o wymagania dyrektywy NIS2. · Zarządzanie utrzymaniem dokumentacji dotyczącej uprawnień w system ...

  • ECOL Sp. z o.o. Rybnik, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymaganiaWykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. · Umiejętności analityczne i organizacyjne. · Zdolność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów. · Doświadczenie w zarządzaniu bezpieczeństwem teleinformatycznym oraz w ochronie danych osobowych. · Umiejętność pr ...

  • Amazon Fulfillment Poland

    Lider ka Operacji

    4 dni temu

    Amazon Fulfillment Poland Rybnik, Polska W pełnym wymiarze godzin

    DESCRIPTION · W firmie Amazon uważamy, że każdy dzień jest dniem pierwszym. Dziś to pierwszy dzień dla Ciebie. Możesz stać się częścią czegoś naprawdę wielkiego i zrealizować swoje pomysły. Możesz dołączyć do firmy, która zmienia się każdego dnia. Za marką Amazon stoi energia i p ...