Remote Business Analyst - Centrum, Gdańsk, Polska - Connectis

    Connectis
    Connectis Centrum, Gdańsk, Polska

    Znalezione w: Adzuna PL C2 - 3 dni temu

    Connectis_ background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Wspólnie z naszym Partnerem, liderem w transformacji cyfrowej w branży finansowej, poszukujemy wysoce wykwalifikowanej osoby na stanowisko Analityka Biznesowego.

    Dołącz do zespołu skupionego na projektach ESG (Środowisko, Ład Korporacyjny, Społeczeństwo). Poszukujemy analityka do pracy nad narzędziem Meta Space, opartym na technologii Ab Initio. Nasz zespół nie tylko rozwija innowacyjne rozwiązania ESG, ale także prowadzi projekty dla HR oraz dotyczące danych deregulacyjnych. Praca 100% zdalna.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie inicjatyw i projektów związanych głównie z governancem danych, w szczególności w zakresie zarządzania danymi (aplikowalność metryk, właścicielstwo, model danych, przepływy danych)
    • Ustalenie i opisanie systemów, przez które przepływają dane, punktów ich kontroli oraz identyfikacja właścicieli danego etapu przepływu
    • Rozpisywanie oraz rysowanie przepływów danych i raportowanie na ich temat
    • Nadzór nad terminową realizacją zadań projektowych

    Wymagania

    • Umiejętność programowania w języku Python do automatyzacji zadań związanych z analizą danych i zarządzaniem projektem.
    • Znajomość narzędzia Ab Initio do przetwarzania danych.
    • Doświadczenie w pracy z językiem PL/SQL

    Oferujemy

    • Perspektywę długofalowej współpracy przy ciekawych projektach
    • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
    • Atrakcyjną karierę w szybko rozwijającej się organizacji
    • Szybki, zdalny proces rekrutacyjny
    • Długofalową współpracę

  • HCM Deck

    Group Product Manager

    HCM Deck Centrum, Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    In HCM Deck we support the success of more than 300,000 employees from companies such as Jeronimo Martins, Allegro, Decathlon, Play, Polsat Plus Group, 4F, Nationale Nederlanden, Allianz and more. · Our team works fully remotely (we have employees from all over Poland) or hybrid ...