Program Stażowy - Warsaw, Polska - JACOBS DOUWE EGBERTS

    JACOBS DOUWE EGBERTS
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Jako Stażysta/ka w dziale Marketingu będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie projektów komunikacyjnych, zwłaszcza digitalowych, dla naszych marek oraz za wsparcie w zarządzaniu strategią i egzekucją mechanizmów promocyjnych dla całego segmentu kaw ziarnistych.

    Pozostałe obowiązki:

    • wypracowywanie i przekazywanie digitalowych materiałów graficznych i informacyjnych dla naszych marek (głównie Jacobs)
    • regularna współpraca z działem e-commerce w zakresie portfolio ziaren oraz jego wsparcia
    • analizy danych marketingowych i sprzedażowych dla naszego portfolio kaw ziarnistych i rekomendacje na ich podstawie,
    • wsparcie w przygotowaniu prezentacji strategicznych
    • wsparcie w realizacji akcji BTL we współpracy z agencjami
    • wsparcie w administrowaniu budżetem marketingowym
    Kwalifikacje

    Jeśli cechujesz się przedsiębiorczością, a motorem Twoich działań jest chęć ociągnięcia sukcesu, będziesz idealnie pasował/a do JDE. Pracując globalnie i lokalnie, nasi pracownicy pozytywnie wpływają na rozwój rynku kawy od ponad 250 lat. Kochamy ludzi, którzy nie boją się próbować i którzy próbują, dopóki nie osiągną celu. Cenimy debatę w otwartym, przyjaznym otoczeniu, w którym sam możesz decydować o swoim rozwoju.

    Na to stanowisko szukamy osoby, która posiada umiejętności i doświadczenie, takie jak:

    • jesteś pełen/pełna energii i zapału do zdobywania doświadczeń,
    • lubisz pracować w środowisku, gdzie wszyscy jesteśmy jedną drużyną,
    • uwielbiasz kontakt z ludźmi,
    • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim,
    • bardzo dobrze znasz MS Excel,
    • lubisz analizować, wyciągać wnioski i proponować nowe rozwiązania,
    • zdobyłeś/aś już pierwsze doświadczenia zawodowe lub aktywnie działasz w organizacjach studenckich,
    • jesteś studentem/studentką min 2. roku studiów licencjackich lub studiów magisterskich i interesujesz się marketingiem.
    Dodatkowe informacje

    Aplikuj, jeśli poszukujesz pełnego wyzwań stażu, podczas którego będziesz miał/a okazję wykorzystać wiedzę analityczną w praktyce w dużej międzynarodowej firmie FMCG. W JDE, oprócz zdobycia bezcennego doświadczenia, oferujemy również szeroki wachlarz dodatków dla naszych pracowników, w tym m.in.:

    • płatny 12-miesięczny staż,
    • elastyczne godziny stażu w pełnym wymiarze godzin pracy,
    • praca hybrydowa,
    • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
    • dofinansowanie do karty Multisport i pakiet Medicover,
    • możliwość wzięcia udziału w webinarach, warsztatach i szkoleniach,
    • opiekę mentora oraz możliwość dalszego rozwoju w organizacji, zarówno w strukturach lokalnych, jak i międzynarodowych,
    • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku dla lidera rynku kawowego.