Asystentka/Asystent w dziale księgowości - Warsaw, Polska - NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Wiodący importer urządzeń SSWiN i CCTV z ugruntowaną pozycją na rynku polskim poszukuje młodej osoby nawet bez doświadczenia do pracy w wewnętrznym dziale księgowym. Poszukujemy chętnej osoby również bez doświadczenia do odbycia stażu lub praktyk studenckich Praca przewidziana jest na 6 miesięcy.

    Asystentka/Asystent w dziale księgowości

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    1. Księgowanie dokumentów (wyciągów bankowych, faktur),
    2. Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
    3. Uzgadnianie sald z kontrahentami,
    4. Uzgadnianie kont księgowych,
    5. Przygotowywanie różnych zestawień i raportów,
    6. Wspomaganie zespołu księgowego w codziennych obowiązkach.

    Nasze oczekiwania:

    1. Wykształcenie kierunkowe: rachunkowość, finanse, ekonomiczne lub w trakcie studiów,
    2. Umiejętność pracy w zespole,
    3. Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, systematyczność,
    4. Dbałość o szczegóły i precyzja w wykonywanych zadaniach,
    5. Znajomość komputera i pakietu MS Office (Excel) oraz umiejętność przyswajania nowych narzędzi,
    6. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

    Oferujemy:

    1. Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia w dziale księgowości,
    2. Dostęp do platformy szkoleniowej z zakresu rachunkowości i podatków,
    3. Praca na 0,5 wymiaru etatu - umowa zlecenie - 6 miesięcy,
    4. Praca stacjonarna w biurze Warszawa - Włochy,
    5. Dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy,
    6. Wdrożenie do pracy.