Rzgów

    Elektromechanik w dziale UR - Rzgów, Polska - HSS Work

    HSS Work
    HSS Work Rzgów, Polska

    6 dni temu

    Międzynarodowa firma specjalizująca się w produkcji profili okiennych z PVC i oferująca nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej oraz drzwiowej.

    Zakres obowiązków

    • nadzór nad instalacją fotowoltaiczną, rozdzielnią niskiego i średniego napięcia, Trafo, monitorowanie zużycia energii
    • udział we wdrożeniu systemu ISO 50001
    • konserwacja elektryczna maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
    • usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym
    • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów
    • bieżące uzupełnianie dokumentacji i ewidencji przeglądów technicznych, napraw, konserwacji oraz wprowadzonych modernizacji maszyn i urządzeń
    • podejmowanie wszystkich czynności koniecznych do zapewnienia sprawnego funkcjonowania maszyn

    Wymagania

    • 4-letnie doświadczenie w pracy jako elektryk lub elektromechanik w UR
    • posiadanie uprawnień SEP E i D powyżej 1kV
    • wykształcenie zawodowe techniczne
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • znajomość zagadnień elektrycznych w obszarze UR

    Oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z systemami premiowymi
    • pakiet benefitów
    • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku

    Krótki opis

    Pracuj z nami

  • Hss Work Brzeziny, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Firma, w której przyjdzie Ci pracować jest międzynarodowym producentem farb, tynków i systemów ociepleń. Poszukujemy Kandydata na stanowisko Elektromechanika do działu Utrzymania Ruchu. · Firma znajduje się w Kleszczowie woj. · Łódzkie Nasza propozycja: Stabilne zatrudnieniu w op ...