Specjalista ds Sieci Korporacyjnej - Strzegomska a, Wrocław, Polska - Netia S.A

    Netia S.A
    Netia S.A Strzegomska a, Wrocław, Polska

    5 godzin temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Konfigurowanie, utrzymanie i rozwiązywanie problemów jako 2-ga linia wsparcia w obszarze sieci LAN, WLAN, WAN oraz rozwiązań NGF, VPN,
    • Dbanie o ciągłą optymalizację sieci pod kątem wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i kosztów oraz dotrzymanie ustalonego poziomu świadczenia usług (SLA),
    • Współpraca w ramach realizowanych projektów w szerokiej grupie ekspertów różnych działów spółki przy projektowaniu i implementacji nowych usług, aplikacji i rozwiązań IT i telekomunikacji,
    • Proponowanie usprawnień, wdrażanie automatyzacji pracy operacyjnej oraz monitorowanie infrastruktury sieciowej,
    • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji infrastruktury sieciowej zgodnie z przyjętymi standardami.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Zakres wiedza odpowiadający certyfikatowi co najmniej CCNP Enterprise,
    • Bardzo dobra znajomość obszarów: security, routingu, switchingu : VPN, WLAN, DHCP, DNS, RADIUS, 802.1x, SAN, NAC,
    • Doświadczenie w pracy z urządzeniami bezpieczeństwa FW / UTM / NGFW / AAA / VPN, CISCO ASA, FirePower, ISE, CheckPoint Firewall,
    • Doświadczenie w pracy z urządzeniami sieciowymi LAN/WAN firm Cisco, HPE, Huawei,
    • Zawansowana znajomość protokołów sieciowych Ethernet, TCP/IP, routingu OSPF, EIGRP, RIP,
    • Podstawowa znajomość protokołu routingu BGP, ISIS, protokołu CLNS/X25,
    • Wiedza w zakresie rozwiązań Cisco SDN i scentralizowanych sieci bezprzewodowych
    • Znajomość narzędzi automatyzacji (np. Ansible, Git), narzędzi klasy SIEM, Linux oraz narzędzi monitorujących (np. LibreNMS) będzie dodatkowym atutem,

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wynagrodzenie zasadnicze połączone z premią za realizację zadań
    • Narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań
    • Pakiet benefitów pracowniczych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karnetów sportowych)