Wrocław

    Operator linii produkcyjnej I Klecina I 3 zmiany - Wrocław, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Super Oferta dla doświadczonych operatorów linii produkcyjnej. Jeśli masz doświadczenie na stanowisku: operatora linii produkcyjnej, brygadzisty lub zastępcy team lidera, to łap okazję na lepszą pracę

    Wynagrodzenie od 6700 zł do 7000 zł brutto (zależnie od Twoich umiejętności) + premie i dodatki

    oferujemy

    • umowę o pracę na pełny etat
    • wynagrodzenie od 6700 zł do 7000 zł brutto (zależnie od Twoich umiejętności)
    • dodatkowo premie i benefity
    • rozwój zawodowy w nowoczesnej firmie
    • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

    zadania

    • obsługa linii produkcyjnej
    • nadzór nad pracą maszyn i prawidłowym przebiegiem procesu produkcji
    • przygotowanie maszyny do produkcji oraz przezbrajanie
    • wypełnianie raportów

    oczekujemy

    • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz w nadzorze nad pracownikami produkcji
    • chęci do pracy w systemie zmianowym (3-zmiany lub 4-brygady)
    • książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia