Specjalista / Specjalistka ds. zamówień / zaopatrzenia - Będzin, Polska - WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.

    WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.
    WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o. Będzin, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Sprzedaż
    Opis

    Miejsce pracy: Będzin - Łagisza

    Zakres obowiązków:

    Zbieranie/ pozyskiwanie ofert

    Negocjowanie cen z dostawcami, usługodawcami

    Sporządzanie zamówień na podstawie pozyskanych ofert

    Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień

    Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

    Uzgadnianie z Kontrahentami szczegółowego zakresu dostaw/realizacji i negocjowanie warunków handlowych

    Wymagania:

    Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

    Znajomość pakietu MS Office

    Umiejętności negocjacyjne

    Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne

    Doświadczenie w dziale zamówień będzie dodatkowym atutem

    Język angielski w stopniu komunikatywnym

    Oferujemy:

    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Atrakcyjne wynagrodzenie

    Niezbędne narzędzia do pracy

    Przyjazną atmosferę

    Prywatna opieka medyczna, karta multisport

    Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o. Łagisza, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Zakres obowiązków: Zbieranie/ pozyskiwanie ofert · Negocjowanie cen z dostawcami, usługodawcami · Sporządzanie zamówień na podstawie pozyskanych ofert · Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień · Pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych · Uzgadnianie z Kontrahentami szcze ...