Manager Operacji Magazynowych - Slubice, Polska - ID Logistics

    ID Logistics
    ID Logistics Slubice, Polska

    1 tydzień temu

    Opis

    Twoje zadania:

  • skuteczne zarządzanie w celu zapewnienia efektywnego planowania zasobów, organizowania i funkcjonowania operacji oraz procesów magazynowych
  • zapewnienie i gwarantowanie profesjonalnej oraz terminowej realizacji powierzonego procesu operacji magazynowych w lokalizacji
  • kontrolowanie prawidłowego obiegu dokumentacji
  • wdrażanie nowych rozwiązań usprawniających pracę, poszukiwanie i wprowadzanie udoskonaleń
  • przygotowywanie analiz i raportów związanych z realizacją planów i celów wydajnościowych oraz jakościowych, dotyczących czasu pracy, anomalii itp.
  • skuteczne zarządzanie podległym zespołem w celu optymalizacji czasu i narzędzi pracy
  • zarządzanie czasem pracy podległych pracowników oraz wprowadzanie danych do systemu
  • działanie w kierunku spełnienia potrzeb i gwarantowanie satysfakcji Klientów
    oraz realizacja wymagań wynikających z umów z Klientami
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie wymiany informacji niezbędnej
    do prawidłowej realizacji usług dla Klienta
  • bieżąca kontrola nad poprawnością operacyjną świadczonych usług zgodnie
    z obowiązującymi procedurami, instrukcjami oraz zasadami
  • inicjowanie działań mających na celu optymalizację kosztów
  • zarządzanie szkoleniami na stanowisku pracy oraz przeprowadzanie szkoleń stanowiskowych BHP
  • motywowanie pracowników oraz dbałość o dyscyplinę pracy
  • Wymagania:

  • minimum dwa lata doświadczenia na stanowiskach kierowniczych w firmach logistycznych,
  • mile widziane wykształcenie wyższe w kierunku logistyka/zarządzanie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację (B2/C1)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności organizacyjne i kierownicze
  • praktyczna znajomość metod projakościowych, zasad BHP oraz podstaw prawa pracy
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • komunikatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność
  • To oferujemy:

  • pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę
  • pakiet sportowy finansowany przez pracodawcę
  • pakiet socjalny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • umowa o pracę
  • rozwój zawodowy w strukturach firmy
  • możliwość budowania nowego zespołu
  • komfortowe warunki pracy – nowoczesny magazyn
  • koleżeńska atmosfera