Kraków

    Asystentka Biura - Kraków, Polska - Alseva

    Alseva
    Alseva Kraków, Polska

    21 godzin temu

    Grupa ALSEVA to jeden z liderów branży OZE w Polsce. Wspieramy rozwój energetyki odnawialnej przez projektowanie, budowę (EPC) i serwisowanie wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych. Świadczymy też usługi fachowego doradztwa i zapewnienia przedsiębiorcom korzystnych rozwiązań z zakresu pozyskiwania energii. W naszej ofercie znaleźć można m.in. magazyny energii czy umowy korporacyjne PPA, umożliwiające firmom sprzedaż energii po konkurencyjnych cenach.

    Nasz profesjonalny zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży OZE. Wysokie umiejętności oraz duża wiedza i doświadczenie pozwalają nam rozwijać portfolio o nowe projekty i współprace. Tym samym pracownicy mogą liczyć na ciągły rozwój, pracę w międzynarodowym środowisku oraz tworzenie nowej jakości przy zastosowaniu innowacyjnych technologii.

    Twój zakres obowiązków

    • bieżące prace administracyjno-biurowe
    • przyjmowanie i rejestrowanie dokumentów przychodzących i wychodzących (obsługa poczty oraz kurierów)
    • zapewnienie prawidłowego i terminowego przepływu informacji oraz obiegu dokumentów wewnątrz biura
    • organizacja, koordynacja i obsługa spotkań biznesowych
    • dbanie o zaopatrzenie biura m.in. o artykuły biurowe, spożywcze i chemiczne
    • obsługa spotkań i sal konferencyjnych, dbanie o porządek powierzchni biurowej oraz sal konferencyjnych
    • przyjmowanie kontrahentów biznesowych i gości
    • administracyjne wsparcie pracowników biura
    • obsługa połączeń telefonicznych (przychodzących i wychodzących)

    Nasze wymagania

    • doświadczenie w pracy administracyjnej i obsłudze biura
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
    • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem
    • wysokie poczucie estetyki
    • pozytywne usposobienie oraz gotowość do wsparcia pracowników biura

    Co oferujemy

    • indywidualny budżet szkoleniowy
    • dwa dodatkowe (płatne) dni urlopu
    • rozwój zawodowy połączony z możliwością awansu
    • stabilną i ciekawą pracę w jednej z najlepiej rozwijających się firm w branży OZE
    • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
    • pracę w młodym i ambitnym zespole
    • dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty sportowej

  • Nowy Styl Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Nasze wymagania:jesteś osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakt z innymi ludźmi, zarówno bezpośrednio jak i telefonicznie · cechuje Cię umiejętność planowania i organizacji pracy oraz samodzielność w realizacji zadań · znasz język angielski, w stopniu umożliwiającym komunikację · ...

  • Banimex Myślenice, Polska W pełnym wymiarze godzin

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:Przygotowywanie dokumentów, rejestrów i zestawień na potrzeby budowy, · Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów, · Opracowywanie zestawień dotyczących zapotrzebowania/zużycia materiałów, · Wsparcie w zakresie bieżących zadań administracyjnych. · WYMAGANIA:Su ...