Kraków

    Inżynier/technolog - dział elektroceramika (k/m) - Kraków, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o. background
    Opis
    Inżynier/technolog - dział elektroceramika (k/m)

    Miejsce pracy: Kraków

    Dla naszego wieloletniego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Inżyniera/technologa do działu elektroceramiki (k/m).

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku, będzie transfer procesów produkcji ceramiki z oddziału zagranicznego do Polski, a następnie koordynowanie i rozwijanie tej produkcji.

    Lokalizacja: Lublin.

    Zadania:

    • Planowanie i kierowanie procesem produkcji ceramiki w celu zapewnienia, że produkt spełnia bieżące wymagania.
    • Monitorowanie, utrzymywanie i ulepszanie operacji produkcji ceramiki.
    • Opracowywanie, wdrażanie i prowadzenie programu testowania i weryfikacji produktów.
    • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z procesem lub materiałami.
    • Projektowanie i wdrażanie usprawnień procesów, tworzeniu procedur;
    • Opracowywanie i rozwijanie nowych produktów.
    • Współpraca międzynarodowa i podróże służbowe (głównie na etapie transferu).

    Oferujemy:

    • Realne możliwości rozwoju w innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku.
    • Stabilne zatrudnienie, czyli umowa na czas nieokreślony już po 3 miesiącach.
    • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji.
    • Elastyczny czas pracy, którą możesz rozpocząć między 6.00, a 9.00.
    • Benefity: ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie zdrowotne, premie świąteczne 2 razy do roku i kartę sportową.
    • Szkolenia wewnętrzne, zagraniczne i możliwość dofinansowania do szkoleń zewnętrznych.
    • Naprawdę przyjazną atmosferę i wspierające otoczenie .

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe z dziedziny materiałoznawstwa z naciskiem na ceramikę (lub inne związane z ceramiką).
    • Biegła znajomość j. angielskiego.
    • Wiedza techniczna z zakresu ceramiki i rozumienie procesów ceramicznych.
    • Doświadczenia w opracowywaniu i przetwarzaniu ceramiki.
    • Umiejętność czytania i interpretowania specyfikacji technicznych.
    • Umiejętność oceny problemów związanych z projektowaniem, rozwojem, produkcją i jakością produktów.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne ze wszystkimi poziomami personelu i kierownictwa.
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne.
    • Znajomość programu SAP - mile widziana.

    Oferta dotyczy pracy stałej, zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.