Poznań

    Magazynier - sortowanie paczek - Poznań, Polska - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
    L.M. Group Poland Sp. z o.o. background
    Opis

    Poszukujemy Magazynierów do pracy nocnej w sortowni paczek.
    Lokalizacja: Poznań Żerniki albo Komorniki

    Magazynier - sortowanie paczek

    Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • Rozładunek i załadunek paczek z samochodu dostawczego
    • Sortowanie paczek
    • Sprzątanie stanowiska pracy po zakończeniu zmiany

    Wymagania:

    • Gotowość do pracy fizycznej
    • Chęć do pracy w godzinach nocnych
    • Umiejętność pracy zespołowej

    Oferujemy:

    • Stawka 29-30zł brutto/h
    • Umowę zlecenie
    • Praca w godzinach nocnych od 24:00

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Poznań, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu. · Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazyniera w ...

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    Magazynier - zmiana nocna

    1 tydzień temu

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Poznań, Polska

  • Poczta Polska

    pracownik sortowni

    3 dni temu

    Poczta Polska Greater Poland Voivodeship, Polska

    Opis stanowiska · Miejsce pracy: Komorniki, ul. Polna 120 ​ · Twoje zadania: · rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem), · transport przesyłek w obrębie sortowni, · sortowanie paczek gabarytowych, · dbałość o bezpieczeństwo przesyłek. · Wymagania · Doł ...