Czeladź

    kosztorysant budowlany - Czeladz, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Czeladz, Polska

    6 godzin temu

    Randstad Polska background

    Specjalizujesz się w przygotowywaniu ofert w branży budowlanej? Mamy dla Ciebie ciekawy projekt rekrutacyjny

    Dla naszego klienta z branży budownictwa kubaturowego, poszukujemy osoby na stanowisko kosztorysanta. Kluczowe jest doświadczenie w zakresie kosztorysowania i ofertowania inwestycji budowlanych po stronie generalnego wykonawcy lub inwestora.

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji

    oferujemy

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy oraz system hybrydowy
    • pakiet benefitów opiekę medyczną, ubezpieczenia na życie, programy prozdrowotne)
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • premię roczną oraz nagrody projektowe
    • udział w ciekawych i rozwojowych projektach budowlanych

    zadania

    • zarządzanie procesem przygotowania oferty
    • analizowanie dokumentacji projektowej
    • przedmiarowanie robót na podstawie otrzymanych projektów
    • przygotowywanie kosztorysów
    • poszukiwanie rozwiązań zastępczych oraz optymalizacja przyjętych rozwiązań
    • negocjacje z oferentami
    • pozyskiwanie i analizowanie ofert dostawców i podwykonawców
    • finalne przygotowanie oferty
    • budowanie bazy podwykonawców, dostawców, projektantów

    oczekujemy

    • doświadczenia w zakresie kosztorysowania i ofertowania inwestycji budowlanych po stronie generalnego wykonawcy lub inwestora
    • wykształcenia wyższego (budownictwo/architektura)
    • znajomości programów AutoCAD oraz Norma PRO
    • zdolności analitycznych
    • dbałości o szczegóły oraz samodzielności w działaniu
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • umiejętności pracy pod presją czasu

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad

    kosztorysant budowlany

    1 tydzień temu

    Randstad Będzin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Specjalizujesz się w przygotowywaniu ofert w branży budowlanej? Mamy dla Ciebie ciekawy projekt rekrutacyjny · Dla naszego klienta z branży budownictwa kubaturowego, poszukujemy osoby na stanowisko kosztorysanta. Kluczowe jest doświadczenie w zakresie kosztorysowania i ofertowani ...

  • NES Global Talent Katowice, Polska

    Oczekiwania:Wykształcenie wyższe techniczne: preferowane budownictwo lub pokrewne · 2-3 letnie doświadczenie w wycenianiu obiektów budowlanych · Znajomość Normy Pro i Excela będą dodatkowym atutem · Język angielski podstawowy · Umiejętność pracy w zespole · Umiejętność analityczn ...