Ustawiacz Maszyn-do przyuczenia-Bielsko-Biała - Bielsko-Biala, Polska - Adecco Poland Sp. z o.o.

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    Adecco Poland Sp. z o.o. background

    Przyłącz się do zespołu Hutchinson Poland Sp. z o.o., lidera w branży motoryzacyjnej. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Ustawiacz Maszyn

    Lokalizacja: Bielsko-Biała/Mazańcowice

    Ustawiacz Maszyn-do przyuczenia-Bielsko-Biała

    Numer referencyjny: UM/HUB/04/24/VS

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Zadania:

    • Ustawianie maszyn na początku zmiany w przypadku przezbrojeń lub awarii.
    • Naprawa maszyn w przypadku wystąpienia awarii.
    • Pomoc w utrzymaniu maszyn w sprawności technicznej

    Wymagania:

    • Chęć nauki i rozwijania umiejętności technicznych.
    • Komunikatywność i zdolność do efektywnej pracy w zespole.
    • Organizacja, kreatywność i samodzielność.
    • Znajomość rysunku technicznego.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z premiami.
    • Możliwość wypracowania nadgodzin płatnych 100%.
    • Profesjonalne szkolenie wprowadzające.
    • Premie za polecenie nowych pracowników.
    • Dodatkowe wynagrodzenie za pracę nocną.
    • Dofinansowanie do transportu i bezpłatny parking.
    • Dodatkowe Korzyści:
    • Ubezpieczenie grupowe PZU.
    • Karta MultiSport w atrakcyjnej cenie.

    Aplikuj już dziś Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu lub prześlij swoje CV. Dołącz do naszej ekipy, gdzie wspólnie kształtujemy przyszłość

    Agencja pracy tymczasowej nr 364