Siedlce

    Asystent Spedytora- Siedlce - DTW LOGISTICS GROUP SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

    DTW LOGISTICS GROUP- to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. "Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta". Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja: "Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru."

    Aktualnie poszukujemy Pracowników na stanowisko Asystenta Spedytora

    Asystent Spedytora- Siedlce

    Miejsce pracy: Siedlce

    Zakres obowiązków:

    • Wprowadzanie zleceń oraz danych do systemu spedytorskiego,
    • Awizowanie kierowców i koordynacja dostaw,
    • Aktualizacja statusów przewozów w systemie,
    • Dobór, weryfikacja i nadzór nad podwykonawcami,
    • Monitorowanie realizacji zleceń i dbanie o terminowość dostaw,
    • Współpraca z klientami w zakresie realizacji zleceń (kontakt telefoniczny i mailowy),
    • obsługa dokumentacji transportowej

    Wymagania:

    • Komunikatywna znajomość języka polskiego i rosyjskiego
    • Chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków,
    • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,
    • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • Szkolenie - nauczymy Cię wszystkiego od podstaw
    • Możliwość tworzenia oraz kreowania własnych pomysłów i rozwiązań.
    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w nowocześnie zarządzanej firmie.
    • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • Atrakcyjny pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe).