Asystentka / Asystent - Warsaw, Polska - ZPUE S.A.

    ZPUE S.A.
    ZPUE S.A. Warsaw, Polska

    3 tygodnie temu

    Opis
    Asystentka / Asystent

    Miejsce pracy: Warszawa

    Kluczowe zadania:

    • Przygotowanie oraz organizacja spotkań, konferencji;
    • Przygotowywanie raportów, zestawień, prezentacji oraz oficjalnych pism;
    • Koordynacja obiegu dokumentów;
    • Ewidencjonowanie poczty przychodzącej i wychodzącej;
    • Dbanie o zaopatrzenie biura;
    • Bieżąca współpraca z wszystkimi działami w zakresie funkcjonowania biura;
    • Organizacja i rozliczanie wyjazdów służbowych;
    • Dbanie o wizerunek biura i profesjonalny kontakt z klientem zewnętrznym.

    Nasze wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w realizacji zadań;
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
    • Komunikatywność, wysoka kultura osobista;
    • Zaangażowanie, dyspozycyjność;
    • Chęć nauki i rozwoju osobistego;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

    Co oferujemy:

    • Pracę w firmie inżynieryjno-technologicznej o międzynarodowym zasięgu;
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
    • Udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
    • Szkolenie przygotowujące do pracy;
    • Niezbędne narzędzia pracy.