Lublin

    Planista produkcji - Lublin, Polska - Coberon Sp. z o.o.

    Coberon Sp. z o.o.
    Opis

    Dzień dobry,

    aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Planista produkcji (offset)

    Lokalizacja: Lublin

    Zadania:

    • Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.
    • Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).
    • Udoskonalanie procesów występujących w planowaniu produkcji.
    • Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych.
    • Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych.
    • Aktualizacja danych w systemie.
    • Współpraca z innymi działami firmy.

    Wymagania:

    • Znajomość procesów produkcyjnych.
    • Wiedza z zakresu planowania procesu produkcji na poszczególnych maszynach.
    • Znajomość zarządzania poprzez cele – stawianie, kontrola realizacji, rozliczenie.
    • Praktyczna umiejętność zarządzania projektami.
    • Znajomość systemów (SAP, ERP).
    • Wiedza z zakresu wdrożenia KPI – umiejętność pomiaru i analizy kluczowych wskaźników wydajności.
    • Znajomość metod raportowania.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie.
    • Pozytywną atmosferę.
    • Pracę w młodym, rozwijającym się zespole.
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

  • TRILUX Sp. z o. o.

    Planista produkcji

    2 dni temu

    TRILUX Sp. z o. o. Biuro tymczasowe - ul. Dobrzańskiego , Lublin, Lublin, Polska W pełnym wymiarze godzin

    "TRILUX Simplify Your Light" stands for the simplest and safest way to a customized, energy-efficient and sustainable lighting solution. As a successful company in the European lighting industry and market leader in Germany, we are looking for employees who would like to build up ...