Katowice

    Doradca Klienta z językiem niderlandzkim - Katowice, Polska - Paretti

    Paretti
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Obsługa klienta / Wsparcie
    Opis

    Opis stanowiska:

    • Odbieranie telefonów, czatów lub e-maili od użytkowników zgłaszających problemy z dostępem do aplikacji na firmowych laptopach.
    • Rozwiązywanie problemów technicznych związanych z aplikacją poprzez środki komunikacji zdalnej, takie jak telefon, czat lub e-mail.
    • Zapewnienie szybkiego i skutecznego wsparcia technicznego, aby umożliwić użytkownikom kontynuację pracy.
    • Wykorzystywanie dostarczonych narzędzi i wiedzy technicznej do diagnozowania i rozwiązywania problemów z aplikacją.
    • Kierowanie problemami, których nie można rozwiązać samodzielnie, do zespołu współpracowników i współpraca z nimi w celu znalezienia rozwiązania.
    • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta.

    Wymagania stanowiska:

    • Znajomość języka niderlandzkiego na poziowmie min. B2 do komunikacji z Klinentem oraz znajomość języka angielskiego na poziomie min. mocne B1 do codziennej komunikacji z zespołem
    • Gotowość do podjęcia pierwszych kroków w obszarze IT
    • Nastawienie na realizację celów
    • Orientacja na rozwiązywanie problemów
    • Zdolność do efektywnej komunikacji z klientem i współpracy w zespole

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
    • Praca na pełny etat
    • Praca w modelu hybrydowym - 30% pracy w ciągu miesiąca w biurze
    • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • Liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagających rozwój zawodowy i osobisty, Multisport Plus i wiele innych.
    • Pracę w branży przyszłości

  • L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

    Księgowy OtC

    1 godzina temu

    L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o. Katowice, Polska

    Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu. · ...