Miejsca pracy

    planista produkcji ems - Polska - Semicon Sp. z o.o.

    Semicon Sp. z o.o.
    Semicon Sp. z o.o. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Mile widziane:
    •znajomość metod i technik produkcji PCBA
    •znajomość systemu ERP Comarch
    •wykształcenie na kierunku logistyka produkcji, zarządzanie produkcją lub pokrewne elektronicznym
    •znajomość języka angielskiego na poziomie B1

    PLANISTA PRODUKCJI EMS / DZIAŁ PRODUKCJI EMS

    Obowiązki

    • analiza, przygotowywanie i optymalizacja dokumentacji produkcyjnej i technicznej
    • kontrolowanie terminowości realizacji planów produkcyjnych i wprowadzanie bieżących korekt
    • ocena technologiczna montażu PCBA
    • przygotowywanie danych do zapytań ofertowych
    • nadzór dokumentacyjny nad wdrażaniem nowych inwestycji, procesów, produktów
    • określenie i kontrolowanie czasu cyklu produkcyjnego

    Wymagania

    • doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
    • praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów samodzielnie i w zespole
    • spostrzegawczość oraz skrupulatność podczas wykonywania zadań
    • komunikatywność, umiejętności dobrej organizacji pracy i współpracy
    • uczciwość i rzetelność
    • silna etyka pracy

    Oferujemy

    • umowa o pracę
    • praca w rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
    • praca od poniedziałku do piątku
    • premie kwartalne
    • lekcje języka angielskiego
    • szkolenia IPC
    • dostęp do pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

    pracownik produkcji

    Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o. Polska

    Informacje podstawowe · Miejsce pracy: Skośna 16, Baranowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie · Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej, weryfikacja i kontrola jakości wyprodukowanych elementów, praca przy maszynach w systemie 3 zmian: 6-14, 14-22, 22-6 · Rodzaj zatr ...

  • Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o. Polska

    Informacje podstawowe · Miejsce pracy: OLSZYNOWA 38, Rabowice, powiat: poznański, woj: wielkopolskie · Zakres obowiązków: Pakowanie wyrobów gotowych m.in. aerozoli, odświeżaczy powietrza, kostek toaletowych, perfum. Proste czynności produkcyjne, dbanie o stanowisko pracy, praca w ...

    Informacje podstawowe · Miejsce pracy: Skośna 16, Batorowo, powiat: poznański, woj: wielkopolskie · Zakres obowiązków: praca przy linii produkcyjnej, weryfikacja i kontrola jakości wyprodukowanych elementów; praca przy maszynach w systemie III zmian , , · Rodzaj zatrudnienia: Um ...