Serwisant- elektryk - Lublin, Polska - Gi Group

    Gi Group
    Gi Group Lublin, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Gi Group background
    Opis

    Poszukujemy Serwisanta- Elektryka/Elektronika.

    Umowa o pracę, szkolenie wdrożeniowe.

    Miejsce pracy: Praca wyjazdowa na terenie całej Polski.

    Serwisant- elektryk

    Numer referencyjny: 12411

    Miejsce pracy: Lublin

    Zadania:

    • badanie i usuwanie przyczyn awarii maszyn
    • instalacja nowych maszyn
    • sporządzanie raportów technicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (elektryka, elektronika i pokrewne)
    • wiedza oraz praktyczne umiejętności dotyczące elektryki/elektroniki
    • uprawnienia elektryczne
    • prawo jazdy
    • gotowość do pracy w terenie (Polska, sporadycznie możliwe wyjazdy zagraniczne)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
    • pracę w terenie: od poniedziałku do piątku
    • system premiowy: premia roczna
    • samochód służbowy oraz telefon do użytku prywatnego
    • szkolenie wdrożeniowe

    Kontakt w sprawie oferty:

    Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010