Specjalista Specjalistka ds Sprzedaży - Księdza Franciszka Maja , - Kraków, Kraków, Polska - Logwin Poland

    Logwin Poland
    Logwin Poland Księdza Franciszka Maja , - Kraków, Kraków, Polska

    2 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Sprzedaż

    Logwin to globalna firma logistyczna, której motorem jest stale rosnący zespół profesjonalistów i entuzjastów branży TSL.

    Dołącz do naszego zespołu w Krakowie i zdobądź ładunek doświadczenia na stanowisku:

    Specjalista(ka) ds. Sprzedaży

    (Inside Sales)

    Miejsce pracy: Kraków

    Na co możesz liczyć z naszej strony?

    · Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na pełen etat

    · System prowizyjny, będący uzupełnieniem wynagrodzenia zasadniczego

    · Usystematyzowany proces onboardingu

    · Wsparcie doświadczonego handlowca, z którym będziesz pracować w duecie

    · Pracę hybrydową po okresie wdrożenia

    · Budżet na podnoszenie kompetencji językowych

    · Dofinansowanie do wypoczynku pracowników oraz ich dzieci

    · Dodatkowe premie za polecenie pracowników do pracy oraz inne dodatkowe benefity związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, min. pożyczki na preferencyjnych warunkach, bony świąteczne itp.

    · Brak dress code

    · Parking dla pracowników

    · Owocowe poniedziałki

    Jakie zadania na Ciebie czekają?

    · Kontakt telefoniczny z potencjalnym klientem usług spedycji morskiej, lotniczej i kolejowej oraz budowanie relacji

    · Realizacja planów sprzedażowych

    · Współpraca z Reprezentantem Handlowym, z którym będziesz pracować w duecie

    · Tworzenie i weryfikacja baz danych, wyszukiwanie potencjalnych klientów

    · Wsparcie obsługi obecnych klientów z podległego regionu

    · Rejestrowanie danych oraz raportowanie w systemie CRM

    Od kandydatów(ek) oczekujemy:

    · Doświadczenia w prowadzeniu telefonicznych rozmów sprzedażowych

    · Gotowości do poznawania rynku spedycyjnego, nauki naszych procesów i oferowanych usług

    · Dobrej znajomości języka angielskiego

    · Chęci podejmowania inicjatywy oraz proaktywnej postawy

    · Orientacji na wynik i zaangażowania w powierzane zadania.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.