Magazynier - Mechanik - Gdańsk, Polska - Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.

    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o.
    Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Gdańsk, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    Produkcja / Mechanika
    Opis
    Zakres obowiązków:

    Wydawanie i przyjmowanie sprzętu ogólnobudowlanego oraz weryfikacja jego stanu

    Obsługa klienta – doradztwo techniczne dot. wynajmowanego sprzętu

    Zapewnienie jak najlepszej jakości napraw serwisowych sprzętu

    Prowadzenie dokumentacji magazynowej

    Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu oraz naprawy sprzętu

    Wymagania:

    Wykształcenie średnie techniczne

    Doświadczenie na podobnym stanowisku

    Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki

    Prawo jazdy kat.B

    Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia SEP

    Znajomość zasad obsługi klienta

    Rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole

    Miejsce pracy: Ul. Galaktyczna 34, Gdańsk

    Region działania: Woj. pomorskie

    Oferujemy:

    Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych

    Atrakcyjny system premiowy miesięczny i kwartalny oraz premię roczną

    Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa, etc.

    Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

    Spotkania integracyjne, szkolenia

  • Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. Gdańsk, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wymagania:Wykształcenie średnie techniczne · Doświadczenie na podobnym stanowisku · Wiedza z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki · Prawo jazdy kat.B · Uprawnienia na wózki widłowe, uprawnienia SEP · Znajomość zasad obsługi klienta · Rzetelność, odpowiedzialnoś ...