Krapkowice

    Monter izolacji przemysłowej - Krapkowice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Krapkowice, Polska

    3 dni temu

    Randstad Polska background

    Wyjedź za granicę i zarabiaj kilka razy więcej niż w Polsce. Nie musisz znać języka obcego.

    Wszystko zorganizowaliśmydla Ciebie : w pełni wyposażone mieszkanie, transport i opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

    Nie czekaj Niech Ci ta praca nie ucieknie Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "izoler" na numer

    oferujemy

  • umowę o pracę
  • zarobki od zł do zł brutto (po przeliczeniu euro)
  • dodatki: za nadgodziny, za weekendy i inne
  • dofinansowanie do wypoczynku, pożyczka mieszkaniowa, opieka medyczna, program emerytalny, ubezpieczenie, karta sportowa
  • wiele możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • bezpłatne szkolenie 1-dniowe przed wyjazdem
  • oczekujemy

  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych (armaflex lub wełna mineralna)
  • gotowości do pracy w systemie 4 tygodnie za granicą, 1 tydzień wolny
  • zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych
  • głównie metoda Armaflex
  • praca w 3 osobowych zespołach
  • Nie czekaj Niech Ci ta praca nie ucieknie Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "izoler" na numer

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Polska Opole, Polska

    Chcesz zarabiać kilka razy więcej niż w Polsce? Wyjedź za granicę i już w tym miesiącu zobacz to w portfelu. Nie musisz znać języka obcego. · Wszystko zorganizowaliśmydla Ciebie : w pełni wyposażone mieszkanie, transport i opiekę polskojęzycznych koordynatorów. · Nie czekaj Niech ...

  • Randstad Opole, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Wyjedź za granicę i zarabiaj kilka razy więcej niż w Polsce. Nie musisz znać języka obcego. · Wszystko zorganizowaliśmy dla Ciebie: w pełni wyposażone mieszkanie, transport i opiekę polskojęzycznych koordynatorów. · Nie czekaj Niech Ci ta praca nie ucieknie Zadzwoń lub wyślij SMS ...