Doradca klienta z j. francuskim - Polska - PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej

    PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
    PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej Polska

    1 tydzień temu

    PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    .Doradca klienta z j. francuskim.

    Obowiązki

    • obsługa zgłoszeń telefonicznych, e-maili i czatów od klientów francuskojęzycznych
    • tworzenie i zarządzanie ogłoszeniami (ticketami) związanych z problemami technicznymiobsługa zgłoszeń telefonicznych, e-maili i czatów od klientów francuskojęzycznych
    • rozwiązywanie podstawowych problemów technicznych m.in. resetowanie haseł, konfiguracja połączeń VPN, odnajdywanie adresów IP komputerów
    • pomoc w rozwiązywaniu problemów z drukarkami, w tym troubleshooting i konfiguracja

    Wymagania

    • bardzo dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego
    • gotowość do podjęcia pierwszych kroków w obszarze IT
    • dobre podejście do realizowania celów oraz orientacja na rozwiązywanie problemów
    • zdolność do efektywnej komunikacji i współpracy w zespole
    • Mile widziane:
    • podstawowe umiejętności informatyczne (oprogramowanie Microsoft, korzystanie z Internetu, obsługa sprzetu itp.) lub wiedza techniczna

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
    • praca na pełny etat
    • Praca w modelu hybrydowym - 30% pracy w ciągu miesiąca w biurze
    • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
    • liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagający rozwój zawodowy i osobisty
    • praca w branży przyszłości
    • praca dostępna w lokalizacjach: Katowice, Lublin