Starachowice

    elektromonter - bez doświadczenia - 4900 zł na rękę - od zaraz - Starachowice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska background

    Nie masz doświadczenia w branży produkcyjnej ? Mamy dla Ciebie pracę w MAN w Starachowicach. Aplikuj przez formularz lub wyślij sms "ELEKTROMONTER" – skontaktujemy się z Tobą

    oferujemy

    • wynagrodzenie ok. 4900 zł netto
    • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
    • ciepły bezpłatny posiłek w trakcie pracy
    • możliwość zakupu prywatnego pakietu medycznego oraz karty sportowej
    • płatne nadgodziny

    zadania

    • Upinanie płyt elektrycznych, uzupełnianie płyt elektrycznych w brakujące przekaźniki /diody
    • Montaż urządzeń elektrycznych / kamer, sterowników itp./
    • Uzupełnianie i wymiana uszkodzonych wiązek

    oczekujemy

    • Wykształcenia minimum zawodowego
    • Umiejętność obsługi m.in. wiertarko-wkrętarki
    • Umiejętność czytania rysunku technicznego
    • Zdolności manualnych
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży produkcyjnej (preferowana motoryzacja)
    • Gotowości do ciągłego poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności
    • Samodzielności w działaniu i zorientowanie na optymalizację
    • Gotowości do pracy zmianowej

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Randstad Starachowice, Polska TEMPORARY

    Nie masz doświadczenia w branży produkcyjnej ? Mamy dla Ciebie pracę w MAN w Starachowicach. Aplikuj przez formularz lub wyślij sms "ELEKTROMONTER" – skontaktujemy się z Tobą oferujemy · wynagrodzenie ok. 4900 zł netto · umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZU ...

  • Randstad Polska

    skręcanie rowerów

    4 dni temu

    Randstad Polska Kielce, Polska

    Szukasz pracy dorywczej? Jesteś dyspozycyjny do pracy w pojedyncze dni robocze po 5-8 godzin? A może jeszcze uwielbiasz rowery i chciałbyś dorobić przy ich montażu? Aplikuj Dla naszego Klienta - sklepu sportowego szukamy osób do pomocy przy skręcaniu rowerów · oferujemy · umowę z ...

  • Randstad

    1 tydzień temu

    Randstad Kielce, Polska TEMPORARY

    Szukasz pracy dorywczej? Jesteś dyspozycyjny do pracy w pojedyncze dni robocze po 5-8 godzin? A może jeszcze uwielbiasz rowery i chciałbyś dorobić przy ich montażu? Aplikuj Dla naszego Klienta - sklepu sportowego szukamy osób do pomocy przy skręcaniu rowerówoferujemy · umowę zlec ...