Doradca techiczno-handlowy - Poznań, Polska - EWL Solutions PSA

    EWL Solutions PSA

    W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych oraz outsourcing we wszystkich sektorach biznesowych.

    Dla naszego klienta – firmy handlowej o międzynarodowym zasięgu, specjalisty w zakresie sprzedaży w dziedzinie produkcji i zastosowań rur stalowych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Doradca Techniczno-Handlowy

    Zakres obowiązków:
    - Doradztwo handlowo-techniczne,
    - Budowa i rozwój bazy klientów,
    - Obsługa klientów od początku do końca projektu,
    - Przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych oraz negocjowanie kontraktów handlowych,
    - Koordynacja projektów sprzedażowych,
    - Realizacja wyznaczonego budżetu handlowego oraz raportowanie wyników pracy,
    - Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania:
    - Doświadczenie w sprzedaży,
    - Wykształcenie wyższe kierunkowe – metalurgia oraz pokrewne,
    - Znajomość rynku dla produktów metalowych,
    - Wiedza z zakresu stali nierdzewnych będzie atutem,
    - Gotowość do podróży służbowych na terenie Polski,
    - Posiadanie bazy klientów będzie dodatkowym atutem,
    - Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:
    - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - Pracę stacjonarna z gotowością do wyjazdów służbowych,
    - Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy,
    - Premię roczną,
    - Niezbędne narzędzia pracy – samochód, laptop, telefon,
    - Przedpłaconą kartę Lunch,
    - Ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie na życie,
    - IKE,
    - Dodatki świąteczne,
    - Pakiet świadczeń socjalnych.