Pracownik Produkcji

    pracownik produkcji - Radziejowice, Polska - Randstad Polska

    Randstad Polska
    Randstad Polska Radziejowice, Polska

    1 tydzień temu

    Randstad Polska background

    Poszukujemy pracowników pomocniczych przy produkcji do jednej z firm z materiałami budowlanymi w powiecie żyrardowskim

    Jedna zmiana 6-14, wolne weekendy, lekka praca przy etykietowaniu

    Lokalizacja:Krze Duże (koło Mszczonowa, Radziejowic powiat Żyrardowski)

    oferujemy

    • umowę o pracę tymczasową z możliwością stałej współpracy
    • pracę na jedną zmianę 6-14
    • wolne weekendy
    • wynagrodzenie 4950 zł brutto miesięcznie
    • pakiet benefitów pozapłacowych

    zadania

    • naklejanie etykiet
    • drukowanie etykiet
    • czynności pomocnicze przy produkcji
    • obsługa komputera

    oczekujemy

    • podstawowej znajomości obsługi komputera lub otwartości na naukę
    • możliwości samodzielnego dojazdu
    • zaangażowania i motywacji do pracy

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

    ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia