Białystok

    Pracownik Magazynu Białystok - Bialystok, Polska - Polska Grupa Dworakowski

    Polska Grupa Dworakowski
    Polska Grupa Dworakowski Bialystok, Polska

    6 dni temu

    Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Jesteśmy siecią hurtowni spożywczych zaopatrujących sklepy i restauracje w całej Polsce.

    Twoje zadania:

    • Praca w chłodni,
    • Przyjmowanie dostaw, kompletacja mięsa, wędlin, nabiału,
    • Praca w godzinach 5:00 - 13:00,
    • Przygotowanie i realizacja zamówień klientów,
    • Udział w inwentaryzacjach,

    Wymagania:

    • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia,
    • Doświadczenie zawodowe w branży spożywczej,
    • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Wysoka motywacja do pracy,

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę na pełen etat,
    • Ekwiwalent na posiłki regeneracyjne,
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie,
    • Pakiet medyczny,
    • Zniżki pracownicze,

    Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienia formularza i przesłanie CV.

  • InterKadra Sp. z o.o. Bialystok, Polska

    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. · Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. · Dla naszego Klienta prowadzimy ...

  • PLUM Sp. z o.o.

    Magazynier

    6 dni temu

    PLUM Sp. z o.o. Bialystok, Polska

    Jesteśmy częścią wielkich projektów. · Pracuj nad wymagającymi projektami Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej. · Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroni ...