Człuchów

    Terenowy Opiekun Klienta ds. Obsługi Posprzedażnej - Człuchów, Polska - Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.

    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
    Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o. Człuchów, Polska

    4 dni temu

    Opis

    Twój zakres obowiązków

    • Aktywna sprzedaż usług serwisowych i części u klientów w terenie
    • Rozwój i promocja ofert w zakresie przedłużonej gwarancji oraz umów serwisowych
    • Aktywne promowanie ofert sezonowych na usługi i części
    • Pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym rejonie w zakresie oferty serwisu i części
    • Analiza rynku pod kątem aktualizacji oferty Aftermarketu
    • Sporządzanie ofert dla klientów oraz bieżąca obsługa systemu CRM

    Oczekujemy od Ciebie

    • Znajomości branży rolniczej
    • Gotowości do pracy w terenie
    • Wiedzy technicznej z zakresu budowy i eksploatacji maszyn rolniczych
    • Dobrej znajomości obsługi komputera i pakietu Office
    • Znajomość marki John Deere będzie dużym atutem

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
    • Liczne szkolenia produktowe
    • Prywatną opiekę medyczną z dofinansowaniem pracodawcy dla Ciebie i Twojej rodziny
    • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego