Rejestrator/ka Medyczny/na - Tychy, Polska - Medea Health Sp. z o.o

    Medea Health Sp. z o.o
    Medea Health Sp. z o.o Tychy, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Corten Medic (dawniej Vita Med) to ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów medycznych, która od niemal 30 lat oferuje Pacjentom kompleksowe leczenie i profilaktykę. Z komercyjnych i refundowanych przez NFZ usług Corten Medic korzystają całe rodziny, Pacjenci indywidualni, przedsiębiorstwa i instytucje, a dostępność oddziałów medycznych wciąż się zwiększa.

    Rejestrator/ka Medyczny/na

    Miejsce pracy: Tychy

    Zadania:

    • bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjentów
    • potwierdzenie i rozliczenie wizyt
    • rejestrowanie Pacjentów
    • pomoc w organizacji pracy Kliniki
    • przygotowanie dokumentacji medycznej

    Wymagania:

    • zdolność szybkiego uczenia się
    • komunikatywność
    • dyspozycyjność
    • dobra organizacja pracy
    • zdolność pracy w zespole
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Umowie zleceniu lub umowie o pracę
    • Bezpieczeństwie zatrudnienia
    • Pracy w profesjonalnym i przyjaznym zespole
    • Możliwości rozwoju