Praca dla elektryka - Zabrze, Polska - Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska sp. z o.o.

    Domino Polska sp. z o.o. - Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 5070), dla swojego klienta, wiodącego producenta pianek poliuretanowych, prowadzi rekrutację na stanowisko:

    Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu

    Miejsce pracy: Zabrze, Strefa Ekonomiczna

    Zadania na stanowisku pracy:

    • Wykonywanie prac prewencyjnych i remontowych maszyn i urządzeń;
    • Diagnozowanie, ocena i usuwanie bieżących awarii oraz usterek technicznych;
    • Wdrażanie usprawnień maszyn w obszarze objętym działaniem i modernizowanie maszyn i urządzeń;
    • Wspieranie produkcji w zakresie obsługi, konfiguracji i uruchamiania parku maszynowego;
    • Zamawianie części zamiennych zgodnie z wytycznymi;
    • Nadzorowanie wszelkich zewnętrznych prac naprawczych i serwisowych.

    Wymagania

    • Wykształcenie techniczne (kierunki elektryka, automatyka, mechatronika);
    • 3-letnie doświadczenia w dziale UR w firmie produkcyjnej;
    • Uprawnienia SEP Eksploatacyjne / Dozorowe G1 do 1 kV;
    • Bardzo dobra znajomość analizy schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.
    • Znajomość programów takich jak WinCC, TIA Portal
    • Umiejętność parametryzowania przemienników Lenze przy pomocy Engeeniering Tool

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, mechatroniki, pneumatyki, hydrauliki;
    • Kmunikatywna znajomość języka angielskiego - czytanie dokumentacji technicznej, sporadyczny kontakt z firmami zewnętrznymi np. serwis maszyn.

    Praca w systemie III-zmianowym, od poniedziałku do piątku.

    Oferujemy

    • Stabilne i stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
    • Po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony.
    • Pakiet socjalny wczasy pod gruszą, premie świąteczne);
    • Możliwości rozwoju w strukturach firmy;
    • Pracę w gronie wykwalifikowanych współpracowników;
    • Pracę w rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiono nową halę produkcyjną oraz magazyn.