Miejsca pracy

    Mechanik - hydraulik - Polska - Caverion Poland S.A.

    Caverion Poland S.A.
    Caverion Poland S.A. Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Mechanik - hydraulik

    Twój zakres obowiązków

    • Kompleksowa obsługa sieci przesyłu wody technologicznej, chłodzącej
    • Konserwacja i serwis urządzeń służących do utrzymania ruchu zakładu
    • Obsługa i konserwacja systemu centralnego ogrzewania

    Nasze wymagania

    • Wiedza z zakresu urządzeń, instalacji i sieci wodnych
    • Zdolności manualne przy pracach konserwatorskich
    • Pomysłowość i systematyka
    • Uprawnienia na wózki widłowe, spawalnicze czy podnośniki koszowe

    To oferujemy

    • Umowę o pracę;
    • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia;
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
    • praca w systemie zmianowym
    • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku i świąt, karta sportowa, polisa grupowa itp.