Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu - Bielsko-Biala, Polska - "TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    "TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    "TAKONI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Bielsko-Biala, Polska

    2 tygodnie temu

    Specjalizujemy się w produkcji technicznych wyrobów gumowych dowolnych kształtów i zastosowań. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, rolnictwa, medycyny, budownictwa, górnictwa, armatury wodnej i sanitarnej oraz wielu innych sektorów przemysłu. Świadczymy również usługi doradztwa technicznego w zakresie doboru odpowiednich materiałów, projektowania narzędzi produkcyjnych oraz docelowego zastosowania wyrobu gotowego.

    Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

    Numer referencyjny: Elektryk w dziale Utrzymania Ruchu

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    ZADANIA:

    • Wykonywanie wszelkich prac związanych z utrzymaniem parku maszynowego w stałej gotowości produkcyjnej
    • Wykonywanie czynności przeglądowych, naprawczych oraz diagnostyka usterek układów elektrycznych, mechanicznych, pneumatycznych i hydraulicznych z naciskiem na wiedzę w kierunku elektrycznym

    WYMAGANIA:

    • Praca w systemie 3-zmianowym
    • Doświadczenie przynajmniej 5 lat na stanowisku pracownika ds. utrzymania ruchu lub pokrewnym
    • Umiejętność czytania i pracy ze schematem elektrycznym
    • Doświadczenie w naprawianiu/remontowaniu maszyn
    • Umiejętność naprawy maszyn pod kątem elektrycznym
    • Umiejętność pracy przy naprawach i konserwacji maszyn w oparciu o dokumentacje maszyn
    • Mile widziana znajomość podstawowych zasad związanych z bezpieczeństwem maszynowym

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowania
    • Przyjazne warunki pracy
    • Program karta Multisport
    • Fundusz socjalny
    • prywatną opiekę medyczną dla każdego w całości opłaconą przez firmę