Specjalista ds. sprzedaży - Tychy, Polska - Comfortel Sp. z o.o.

    Comfortel Sp. z o.o.
    Comfortel Sp. z o.o. Tychy, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    Jesli chcesz pracować w dynamicznie rozwijaącym się środowisku. Nie lubisz dużych korporacji, ale chcesz realizować się w IT to dobrze trafiłeś. Dołącz do naszego zespołu handlowego.

    Oferujemy

    • Praca wśród profesjonalistów tworzących nowoczesne rozwiązania IT
    • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Stałe wynagrodzenie.
    • Swobodną i przyjazną atmosferę pracy.
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
    • Pełne wsparcie na czas wdrożenia.
    • Stanowisko pracy w siedzibie firmy w Tychach.
    • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, bezpłatny parking, dofinansowanie wypoczynku.

    Obowiązki

    • Aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
    • Prezentacja i sprzedaż rozwiązań firmy.
    • Opracowywanie ofert handlowych i dbanie o dokumentację sprzedażową.
    • Prowadzenie negocjacji handlowych.
    • Wsparcie handlowe działów technicznych.
    • Raportowanie wyników i regularna komunikacja z przełożonymi.
    • Analiza i monitorowanie rynku.
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

    Wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT dla sektora B2B.
    • Umiejętność budowania relacji z klientami.
    • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne.
    • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
    • Umiejętność formułowania celów i ich realizacji.
    • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
    • Kreatywność i głowa pełna pomysłów.