Specjalista ds. księgowości z j. niemieckim - Polska - ArcelorMittal Poland

    ArcelorMittal Poland
    ArcelorMittal Poland Polska

    2 tygodnie temu

    Opis

    Specjalista ds. księgowości z j. niemieckim

    18196

    Obowiązki

    • Customer service in Polish, German and English in the AP (P2P) process
    • Maintain contact with clients via e-mail and phone
    • Building positive and maintaining positive relations with the client

    Wymagania

    • Master degree (preferably economic, in the field of finance and accounting),
    • Experience in the Liability Department will be an asset (AP, PTP),
    • Good knowledge of MS Excel
    • Good command of German and English language (minimum B1),
    • SAP knowledge welcomed
    • High communicativeness,
    • Analytical thinking skills,
    • Ability to work under pressure and work in a team,
    • High personal culture in dealing with the client.

    Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Arche Consulting Poland, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Benefity stanowiskowe: Możliwość pracy zdalnej Gwarancja umowy bez okresu próbnego Elastyczny start pracy (możesz rozpocząć pracę pomiędzy godziną 7, a godziną 9) Pakiet benefitów pozapłacowych (sportowy, medyczny, ubezpieczeniowy) Prosta ścieżka rozwoju wewnątrz organizacji Plaf ...

  • MAX BAU Sp. z o.o. Polska

    Poszukujemy pracownika administracji z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego, w stopniu komunikatywnymMiejsce pracy Opole, ul. Wrocławska 62 . · Pracownik administracyjny do działu współpracy z Niemieckim · Obowiązki: · Sprawy administracyjne, kontakty telefoniczne z kontrahe ...