Pracownik produkcji, jeliciarz - Starachowice, Polska - Animex Foods Sp. z o.o.

    Animex Foods Sp. z o.o.
    Animex Foods Sp. z o.o. Starachowice, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 tydzień temu

    ANIMEX Foods jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji wędlin i mięsa.

    Jesteśmy właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy Morlinki

    Pracownik produkcji, jeliciarz

    Miejsce pracy: Starachowice

    Zakres obowiązków:

    • wykonywanie procesów produkcyjnych , przyjęcie kompletu jelit.
    • rozbiór kompletu jelit na poszczególne asortymenty.
    • obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych , dotyczących w produkcji obróbki jelit , mięsa oraz wędlin
    • konserwacja pozyskanych asortymentów, schładzanie, solenie;
    • Kalibracja jelit;
    • Pakowanie jelit;

    Wymagania:

    • gotowości do pracy 2-zmianowej
    • posiadania aktualnej książeczki sanepidowskiej lub chęć jej wyrobienia
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie i chęci do pracy;

    Oferujemy:

    • Bezpieczeństwo ekonomiczne - atrakcyjną płacę, zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet socjalny, ubezpieczenie grupowe
    • Rozwój - udział w realizacji ciekawych projektów, współpracę w ramach grupy Animex
    • Przynależność - pracę w atmosferze wzajemnego wspierania się i wymiany doświadczeń
    • Aktywność - grupy sportowe piłka nożna, piłka siatkowa), spartakiada międzyzakładowa Animex
    • Rozrywkę - piknik pracowniczy, spotkania integracyjne;
    • Benefity poza płacowe.