Java Developer @

    Java Developer - Powstańców Śląskich , Wrocław, Polska - Inteca

    Inteca
    Inteca Powstańców Śląskich , Wrocław, Polska

    1 tydzień temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    Firma Inteca posiada doświadczenie w realizacji projektów dla jednych z największych przedsiębiorstw w Polsce oraz za granicą z sektorów finansów i bankowości, przemysłu oraz usług. Współpracując z klientami, dostarczamy rozwiązania w zakresie digitalizacji procesów biznesowych, implementacji i integracji systemów informatycznych oraz świadczymy usługi oraz rozwiązania w obszarze Architektury Korporacyjnej i Architektury IT.

    Inteca to zespół konsultantów i inżynierów oprogramowania z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów dla przedsiębiorstw z różnych sektorów rynku. Codziennie rozwiązujemy złożone problemy w imię naszej misji – dostarczania wartości biznesowej przez wykorzystanie technologii informatycznych.

    Zaaplikuj do nas jeśli:

    • chcesz mieć wpływ na ramy tworzenia aplikacji enterprise,
    • interesujesz się architekturą,
    • lubisz optymalizować tworzone rozwiązania,
    • lubisz uczestniczyć w dyskusjach i proponować własne rozwiązania.

    Jakie zadania dla Ciebie planujemy?

    • Projektowanie oraz tworzenie aplikacji enterprise (Backend: Java/Spring/Quarkus, Frontend:Angular / WebComponents).
    • Projektowanie oraz implementacja automatyzacji procesów biznesowych (platforma BPMS).
    • Projektowanie oraz implementacja usług Microservices/ REST/SOAP (Spring, Quarkus, Szyna ESB).
    • Rozwijanie i modyfikacja istniejących rozwiązań.
    • Dbałość o optymalizację, szybkość i wydajność tworzonych rozwiązań.

    Czego od Ciebie wymagamy?

    • Minimum 3 lata doświadczenia jako Java Developer.
    • Wykształcenie w dziedzinie informatyki lub innych dziedzin ścisłych (np. matematyka, fizyka).
    • Znajomość Spring Boot (Spring Core, Spring Data).
    • Tworzenia testów jednostkowych (JUnit) i integracyjnych dla wytwarzanych rozwiązań.
    • Znajomość algorytmów i struktur danych.
    • Znajomość relacyjnych baz danych.
    • Znajomość koncepcji i frameworków SOA i Mikroserwisy (SOAP, REST, ESB, Swagger/OpenAPI).
    • Znajomość wzorców integracyjnych i projektowych.
    • Zaangażowania, skrupulatności, dbałości o jakość wytwarzanego oprogramowania.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w projektowaniu systemów z użyciem podejścia Model Driven Development (BPMN i UML).
    • Znajomość Angular, Apache Kafka, Keycloak.

    Oferujemy:

    • Przyjazne miejsce pracy z elastycznymi formami zatrudnienia i godzinami pracy.
    • Przestrzeń na rozwój osobisty w silnym zespole inżynierskim.
    • Dostęp do nowatorskich rozwiązań technologicznych.
    • Opiekę medyczną Luxmed, Kartę Multisport Benefit.

  • RITS Professional Services

    Java Developer

    3 dni temu

    RITS Professional Services Powstańców Śląskich , Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Cześć Dla jednego z naszych klientów - firmy z branży biotechnologicznej poszukujemy Specjalisty na stanowisko Senior Java Developer. · Zespół pracuje hybrydowo (w Scrumie). Biuro znajduje się w centrum Wrocławia. · Co jest dla nas ważne? · min. 4 lata doświadczenia w roli Java B ...

  • BNY Mellon (Poland) Sp. z o.o. Powstańców Śląskich , Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Bring your ideas. Make history. · BNY Mellon offers an exciting array of future-forward careers at the intersection of business, finance, and technology. We are one of the world's top asset management and banking firms that manages trillions of dollars in assets, custody and/or ...

  • Scalo Sp. z o.o. Powstańców Śląskich , Wrocław, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Cześć · Jesteśmy firmą technologiczną, która stale się rozwija a jak wiadomo za technologią zawsze stoją wyjątkowi ludzie · Obecnie budujemy zespół i szukamy 3 Senior Fullstack Developerów · Zespół będzie zajmował się tworzeniem oprogramowania do obsługi dronów cywilnych, an ...