Recepcjonistka/Recepcjonista w obiekcie przemysłowym - Gliwice, Polska - Securitas Polska

    Securitas Polska
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Opis oferty pracy

    Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA W OBIEKCIE PRZEMYSŁOWYM

    Lokalizacja: GLIWICE

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko Recepcjonistki / Recepcjonisty w obiekcie przemysłowym, którzy będą również gotowi wspierać Pracowników Ochrony w ich zadaniach.

    Twoje przyszłe zadania:

    • bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji,
    • prowadzenie dokumentacji służbowej,
    • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
    • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
    • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • umowę zlecenie,
    • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
    • płatne szkolenie wdrażające w pełni przygotowujące do pracy,
    • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
    • ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,
    • możliwość korzystania z funduszu socjalnego w postaci pożyczek nieoprocentowanych, zapomóg, dopłat do wypoczynku dzieci (ZFŚS),
    • dofinansowanie do karnetów sportowych,
    • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
    • środowisko pracy ukierunkowane na rozwój pracownika.
    Kwalifikacje
    • niekaralność,
    • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
    • znajomość języka angielskiego,
    • komunikatywność,
    • wysoka kultura osobista,
    • dyspozycyjność.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • status ucznia/studenta.
    Dodatkowe informacje

    Dołącz do naszego Zespołu Wyślij swoje CV - czekamy na Ciebie

    Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

    Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem:

    Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.