Białystok

    Młodszy Pracownik Konfekcji - Bialystok, Polska - Maspex

    Maspex

    Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

    A Ty możesz tworzyć go razem z nami

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowanie zestawów marek alkoholowych znanych na całym świecie,
    • realizacja zadań produkcyjnych wg ustalonego harmonogramu,
    • przygotowanie zestawów promocyjnych i zamówień specjalnych zleconych przez Dział Marketingu,
    • kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
    • dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy,
    • przestrzeganie instrukcji i procedur,
    • rozliczanie materiałów opakowaniowych i surowców na stanowiskach pracy.

    Nasze wymagania

    • Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:
      • posiadasz gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
      • jesteś chętna/y do zdobywania umiejętności związanych z obsługą maszyn i urządzeń technicznych,
      • posiadasz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną lub chęć do jej szybkiego wyrobienia,
      • chcesz poznać nowoczesne, leanowe metody pracy,
      • potrafisz współpracować w zespole.
      Mile widziane:
      • doświadczenie w pracy na produkcji,
      • uprawnienia na wózek widłowy.

    To oferujemy

    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszą firmą,
    • pakiet benefitów (Opiekę medyczną Luxmed, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, świadczenia ZFŚS, dofinansowanie do posiłków),
    • możliwość zgłaszania własnych pomysłów, usprawnień i wygrywania nagród,
    • udział w eventach firmowych oraz konkursach.