Zamość

    Elektryk / elektromonter - całe Niemcy - Zamość, Polska - EKT Instal Sp. z o. o.

    EKT Instal Sp. z o. o.
    EKT Instal Sp. z o. o. Zamość, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 1 dzień temu

    Firma EKT Instal Sp. z o.o. działa jako podmiot wpisany do rejestru spółek prowadzących działalność związaną z branżą elektryczno-montażową. Naszym głównym celem jest udostępnianie pracowników z branży elektrycznej do wsparcia naszych niemieckich kontrahentów. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu. Zatrudniamy pracowników z całej Polski.

    Obecnie dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    Elektryk / elektromonter - całe Niemcy

    Opis stanowiska:

    • ​praca przy instalacjach elektrycznych w budownictwie wielorodzinnym, biurowym, przemysłowym, przy szafach rozdzielczych i sterowniczych, fotowoltaice

    Wymagania:

    • doświadczenie min. rok przy wykonywaniu prac elektrycznych (hale, domy, budynki użyteczności publicznej, firmy produkcyjne, fotowoltaika)
    • mile widziana znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w pracy​
    • dokumenty potwierdzające zawód, możliwość pracy w branży świadectwa szkolne, uprawnienia zawodowe, kursy itp.
    • znajomość planów elektrycznych ​
    • mile widziany własny samochód

    Oferujemy:

    • dodatkową premię za dobrą znajomość języka niemieckiego, angielskiego
    • umowę o pracę na polskich warunkach
    • wynagrodzenie na umowie B2B płatne w systemie 14/14
    • wynagrodzenie na umowie o pracę płatne do 10-ego każdego m-c
    • opłacone zakwaterowanie
    • godne warunki pracy i płacy
    • wypłacalność oraz ciekawe wyzwania zawodowe
    • stawka zależna jest od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji i umiejętności, z każdym rozmawiamy indywidualnie.
      Bonus 100 € za polecenie pracownika

    Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV oraz kserokopii świadectw potwierdzających posiadane uprawnienia oraz certyfikaty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ekt Instal z siedzibą w Wrocław, ul. Wagonowa 2d/3. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, oraz dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))