Hardware Design Engineer - Wrocław, Polska - BERGMAN ENGINEERING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

    Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

    Obecnie poszukujemy Kandydata/-tki do budowania nowo powstającego zespołu R&D dla międzynarodowej firmy z branży rozwiązań dla przemysłu i produkcji.

    Zadania:

    • Udział w projektach R&D w zakresie rozwoju podzespołów urządzeń przemysłowych, jak również rozwiązań dla przemysłu energetycznego, magazynów energii oraz motoryzacyjnego
    • Projektowanie PCB, PCBA oraz całych modułów elektronicznych urządzeń
    • Opracowywanie i wykonywanie symulacji (SPICE), przeprowadzanie badań EMC
    • Prototypowanie i walidacja rozwijanych modułów
    • Współpraca z dostawcami podzespołów
    • Poszukiwanie nowych rozwiązań oraz możliwości ich zastosowania
    • Współpraca z innymi zespołami zlokalizowanymi zarówno w Polsce jak i za granicą

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektronika, mechatronika, automatyka lub pokrewne)
    • 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie rozwoju komponentów elektronicznych
    • Wiedza i doświadczenie z zakresu w rozwiązań inwerterowych, układów zasilania, mikrokontrolerów
    • Wiedza z zakresu testów EMC
    • Znajomość oprogramowania CAD do projektowania układów elektronicznych oraz narzędzi symulacji SPICE
    • Uprawnienia SEP do 1kV
    • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych na terenie kraju i zagranicznych
    • Gotowość do pracy w biurze we Wrocławiu

    Nasz Klient oferuje:

    • Udział w rozwoju nowych zespołów i produktów
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wiedzy i doświadczenia
    • Pracę w systemie hybrydowym (tryb uzależniony od realizowanych projektów oraz ustaleń z przełożonym, jednak zbliżony do poziomu 50% pracy z biura i 50% pracy zdalnej)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szeroki pakiet benefitów: PPE, fundusz socjalny, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, szkoleń i rozwoju, dofinansowanie okularów, bonusy świąteczne oraz wydarzenia integracyjne
    • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji".