Olsztyn

    Staż w Biurze Obsługi Klientów Bankowości Korporacyjnej - Olsztyn, Polska - Citi

    Citi
    Citi Olsztyn, Polska

    1 tydzień temu

    CITI background
    W niepełnym wymiarze godzin

    W Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Wspieramy rozwój pracowników, wprowadzając nowe technologie i zapewniając dostęp do internetowych systemów i platform szkoleniowych.

    Jeśli cechuje Cię pozytywne nastawienie, masz chęć do nauki i pracy ramię w ramię z ekspertami, zapraszamy Cię na Staż w Biurze Obsługi Klientów Bankowości Korporacyjnej i Instytucji Finansowych .

    Twoje zadania:

  • Bieżący kontakt z Klientem - mailowe i telefoniczne wyjaśnianie spraw i rozwiązywanie reklamacji w kooperacji z innymi jednostkami Banku
  • Terminowa rejestracja zapytań i reklamacji
  • Efektywna i terminowa realizacja zadań o charakterze dokumentacyjnym i administracyjnym, m.in. obsługa korespondencji
  • Nasze oczekiwania :

  • Umiejętność łączenia studiów z pracą zawodową
  • Ukończony co najmniej I roku studiów I stopnia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyższym
  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa i chęci do nauki
  • Dobre zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz benefity pozapłacowe (w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy e-learningowej Degreed)
  • Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w jednej z wiodących, międzynarodowych instytucji bankowych
  • Wdrożenie do pełnionych obowiązków oraz wsparcie w rozwoju przez cały okres stażu
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedzą
  • Powyższe stanowisko usytuowane jest w strukturze Citi Handlowy (Bank Handlowy w Warszawie SA), zapoznaj się z naszą polityką prywatności:

    Job Family Group:

    Management Development Programs

    Job Family:

    Intern

    Time Type:

    Part time

  • 07400 Bank Handlowy w Warszawie S.A. Olsztyn, Polska W niepełnym wymiarze godzin

    W Citi Handlowy doceniamy i rozwijamy talenty, inwestując w ambitnych studentów i absolwentów, którzy nie boją się podejmowania wyzwań. Wspieramy rozwój pracowników, wprowadzając nowe technologie i zapewniając dostęp do internetowych systemów i platform szkoleniowych. · Jeśli ce ...

  • SCALO Sp. z o.o.

    Senior Java Developer

    SCALO Sp. z o.o. Olsztyn, Polska

    Jesteśmy firmą technologiczną. · Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów. · Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu. Nasze Center of Excellence skupia najle ...