Senior Fullstack Developer - Warsaw, Polska - Publicis Groupe

    Publicis Groupe
    Publicis Groupe background
    Pełny etat
    Opis

    Opis firmy

    W Publicis Groupe wierzymy, że pozytywna zmiana doświadczeń konsumentów na całej ścieżce zakupowej jest motorem rozwoju biznesu. Transformujemy biznes i umożliwiamy naszym Talentom transformowanie także ich własnych doświadczeń zawodowych. Publicis Groupe jest najwyżej ocenianym przez analityków holdingiem reklamowym na świecie i globalnym liderem marketingu, komunikacji i transformacji cyfrowej. Zmieniamy biznes reklamowy w oparciu o inżynierię i analizę danych, najnowocześniejsze technologie i kreatywności, która od zawsze była centrum wszystkich naszych działań. W Polsce Publicis Groupe zatrudnia ponad 1800 ekspertów. Organizacja działa w modelu "Power of One", który integruje i rozwija różne kompetencje Grupy w zakresie podnoszenia wartości biznesowej obecnych i przyszłych Klientów. Na polskim rynku w ramach Publicis Groupe działają znane i cenione na arenie lokalnej i międzynarodowej agencje marketingowe, skupione w obszarach kompetencyjnych: Creative (Saatchi&Saatchi, Publicis, Leo Burnett, LiquidThread), Media (Starcom, Zenith, Spark Foundry, Performics), Influence (MSL, Publicis Consultants), Publicis Commerce, Publicis Production (Prodigious), Yotta (doradztwo i wdrożenia w obszarze danych i technologii) oraz działy specjalistyczne takie jak Investment. Polscy eksperci Commerce i Production współtworzą regionalną platformę Publicis Le Pont, operującą w Czechach, na Węgrzech i w Polsce.

    Opis stanowiska

    Do zakresu zadań należeć będzie:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych w oparciu o nowoczesne technologie i najlepsze praktyki;
  • Współpraca z zespołami produktowymi i analitykami w celu zrozumienia ich potrzeb i wymagań;
  • Implementacja logiki biznesowej aplikacji oraz dbanie o jej spójność i bezpieczeństwo;
  • Optymalizacja wydajności aplikacji i skalowanie jej w celu obsługi rosnącego ruchu;
  • Pisanie testów i wdrażanie aplikacji;
  • Udział w tworzeniu dokumentacji technicznej i szkoleniu innych członków zespołu;
  • Dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z innymi;
  • Kreatywne rozwiązywanie problemów i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.
  • Kwalifikacje

    Wymagane kwalifikacje: ​​​​​​​

  • Co najmniej 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w tym minimum rok na stanowisku seniorskim);
  • Znajomość języka programowania Python i JavaScript;
  • Znajomość technologii webowych: HTML, CSS;
  • Doświadczenie z frameworkiem Django;
  • Znajomość systemów bazodanowych SQL;
  • Doświadczenie w obsłudze API;
  • Znajomość przynajmniej jednego z głównych frameworków frontendowych;
  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodne rozumienie dokumentacji technicznej;
  • Chęć rozwoju i poznawania nowych technologii.
  • Dodatkowe informacje

    Mile widziane:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne;
  • Znajomość React, Angular, , ;
  • Znajomość Gitflow;
  • Doświadczenie w pracy z chmurą;
  • Umiejętność pisania testów;
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych;
  • Znajomość Agile (SCRUM / Kanban);
  • Znajomość biblioteki Handsontable;
  • Doświadczenie z UI/UX;
  • Znajomość zasad optymalizacji wydajności aplikacji webowych.
  • Lokalizacja miejsca pracy