Manager Produktu Schuitemaker - zachodniopomorskie, Polska - Agrihandler Sp. z o.o.

    Agrihandler Sp. z o.o.
    Agrihandler Sp. z o.o. zachodniopomorskie, Polska

    2 tygodnie temu

    Default job background
    Inżynieria / Architektura
    Opis

    Miejsce pracy: Cała Polska

    Ogólna odpowiedzialność:

    Merytoryczne wsparcie procesów sprzedaży przyczep samozbierających SCHUITEMAKER oraz wozów asenizacyjnych VEENHUIS na terenie Polski oraz rozwój sprzedaży tej grupy produktów z wykorzystaniem sieci dealerskiej.

    Obowiązki obejmują w szczególności

    Budowanie wizerunku produktów na rynku polski

    Udział w spotkaniach z klientami, jako wsparcie eksperckie podczas rozmów sprzedażowych.

    Przygotowywanie i prowadzenie demonstracji u klientów oraz dla zespołów sprzedaży dealerów.

    Przeprowadzanie szkoleń technicznych dla zespołów sprzedaży dealerów.

    Analiza rynku maszyn rolniczych oraz znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem produktów.

    Udział w tworzeniu technicznych dokumentów sprzedażowych takich jak broszury, specyfikacje, prezentacje, arkusze danych itp.

    Współpraca z Działem Marketingu w przegotowywaniu materiałów marketingowych

    Monitorowanie i rozumienie trendów rynkowych / konkurencji dla oferowanych produktów

    Rozwiązywanie problemów technicznych klientów – identyfikacja, analiza i wsparcie techniczne w procesie sprzedaży, uruchomienia maszyny i serwisu.

    Przekazywanie informacji technicznych do Działu Wsparcia Technicznego, służące efektywniejszemu rozwiązywaniu problemów serwisowych

    Wymagania:

    Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, rolnictwo

    Wiedza w zakresie technologii produkcji rolniczej i wykorzystania maszyn rolniczych

    Doświadczenie w praktycznym zastosowaniu przyczep samozbierających oraz wozów asenizacyjnych.

    Znajomość najlepszych praktyk przygotowania prezentacji
    i demonstracji produktów.

    Dobre umiejętności komunikacyjne, obejmujące przekazywanie złożonych aspektów technicznych odbiorcom nieznającym się na technologii

    Dobre umiejętności interpersonalne

    Znajomość technik sprzedażowych, w tym prezentacji przewag produktu prowadzących do zawarcia transakcji.

    Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację z dostawcami

    Oferujemy:

    Umowa o pracę

    Motywacyjny pakiet wynagradzania

    Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej

    Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

    Prywatna opieka medyczna Medicover

    Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

    Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych