Konsultant / Konsultantka ds. Sprzedaży w Salonie Własnym - Kraków, Polska - PLAY

    PLAY
    PLAY Kraków, Polska

    2 tygodnie temu

    PLAY background
    Sprzedaż
    Opis
    Otrzymasz od nas:

    umowę o pracę

    podstawę i premię uzależnioną od wyników sprzedaży – masz realny wpływ na wysokość swojego wynagrodzenia

    dodatek wdrożeniowy 500 zł brutto przez pierwsze 3 miesiące

    świetną atmosferę w zespole (zostaliśmy nagrodzeni w programie Friendly Workplace)

    zaplanowaną ścieżkę kariery i jasno określone zasady awansu

    bogaty pakiet szkoleń, m.in. wprowadzające, ofertowe, technologiczne

    konkursy sprzedażowe (do wygrania m.in. karty przedpłacone)

    telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami telewizja, nawigacja, dostęp do biblioteki online) oraz zniżki pracownicze

    opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę

    szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej Multisport, bilety do kina, vouchery na zakupy)

    dostęp do platformy wellbeingowej Mindgram

    dodatkowy benefit świąteczny

    dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną

    Twoje zadania:

    aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play

    realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)

    obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami

    dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)

    lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji

    zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta

    jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole

    możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)

    Oferujemy:

    umowa o pracę

    podstawa i premia uzależnioną od wyników sprzedaż

    telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami telewizja, nawigacja) oraz zniżki pracownicze

    szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej

  • PLAY (P4 Sp. z o.o.) Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    Twoje zadania: · aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play · realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych) · obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami · dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany ...