Siedlce

    Kucharz_Brofaktura - Siedlce, Polska - PHU Topaz Sp. z o.o.

    PHU Topaz Sp. z o.o.

    Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zaprasza do współpracy - Kucharzy (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

    Kucharz_Brofaktura

    Miejsce pracy: Siedlce

    Główne zadania:

    • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami
    • realizacja przydzielonych zadań w kuchni
    • efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji
    • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
    • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
    • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
    • umiejętność współpracy w zespole
    • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym
    • zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    • pracę w młodym, dynamicznym zespole
    • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
    • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju
    • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
    • ubezpieczenie na życie