Pracownik produkcji medycznej - Wrocław, Polska - ecojob

    ecojob
    ecojob Wrocław, Polska

    Znalezione w: Talent PL Premium - 2 tygodnie temu

    Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.

    W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Stanowisko pracy:

    Pracownik Produkcji Medycznej

    Twój zakres obowiązków:

    • produkcja medyczna - worki medyczne, strzykawki, maseczki i różnego rodzaju izolatory,
    • stanowiska montażu ręcznego i automatycznego.

    Nasze wymagania:

    • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w systemie trójzmianowym,
    • komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Co oferujemy:

    • stałą pracę w stabilnym zakładzie pracy,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • wynagrodzenie na poziomie 4000 zł netto.

    Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.

    Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.