Błonie

    Starszy Spedytor Całopojazdowy Krajowy - Błonie, Polska - GEODIS Road Network Sp. z o.o.

    GEODIS Road Network Sp. z o.o.
    GEODIS Road Network Sp. z o.o. Błonie, Polska

    Znalezione w: beBee S2 PL - 3 dni temu

    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin
    Opis
    Nasze wymagania
    • Doświadczenie w pracy Spedytora Całopojazdowego Krajowego pow. 3 lat
    • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych i platformach
    • Dobra znajomość rynku transportowego krajowego
    • Doświadczenie w "prowadzeniu aut"
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
    • Znajomość pakietu MS Office
    Twój zakres obowiązków
    • Przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych całopojazdowych krajowych
    • Realizacja założeń budżetowych
    • Praca na giełdach transportowych
    • Budowanie długofalowej współpracy z Klientami oraz ich rozwój
    • Prowadzenie aut oraz kontrolowanie przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie pojawiających się trudności
    • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów transportowych
    • Dbanie o najwyższą jakość usług transportowych oferowanych Klientom