Kraków

    Analityk Analityczka w Dziale Planowania i Zarządzania Towarem - Kraków, Polska - VRG S.A.

    VRG S.A.
    Default job background
    W pełnym wymiarze godzin Technologia / Internet

    VRG S.A. ( Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

    Analityk/Analityczka w Dziale Planowania i Zarządzania Towarem

    Miejsce pracy: Kraków

    Twój zakres obowiązków:

    • sporządzanie analiz i raportów na podstawie danych pochodzących z wielu źródeł,
    • przetwarzanie danych jakościowych i ilościowych,
    • budowanie i rozwój wewnętrznego systemu raportowo- analitycznego,
    • optymalizacja i automatyzacja istniejących procesów.

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie wyższe (preferowana informatyka, statystyka lub pokrewne),
    • doświadczenie w programowaniu w języku SQL (warunek konieczny) ,
    • zaawansowana znajomość MS Excel (VBA),
    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków;
    • umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów;
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • stabilną i ciekawą pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej,
    • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem,
    • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku,
    • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny program lojalnościowy,
    • dostęp do platformy językowej.

  • VRG S.A. Kraków, Polska W pełnym wymiarze godzin

    VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla mężczyzn i kobiet. Działalność firmy koncentruje się na zarz ...

    Nasze wymagania:szukamy osób, które lubią świat cyfr, chcą rozwijać i wykorzystywać swoje umiejętności analityczne, · potrafią sprawnie poruszać się w programie MS Excel ( tę kompetencje weryfikujemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej), · lubią wyciągać wnioski, · szukamy osób z wyk ...

    Nasze wymagania:wykształcenie wyższe (preferowana informatyka, statystyka lub pokrewne), · doświadczenie w programowaniu w języku SQL (warunekkonieczny) , · zaawansowana znajomość MS Excel (VBA), · umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków, · umie ...